תקנון אתר ELINE.CO.IL  מופעל ע"י: גילתוראן בע"מ.  ח.פ: 512735226 

 

כללי

התנאים המפורטים בעמוד זה מהווים הסכם מחייב בין הלקוח באתר השיווק והמכירות באמצעות רשת האינטרנט eline.co.il (להלן "האתר") לבין "גילתוראן בע"מ" (להלן: "גילתוראן"). השימוש באתר מהווה את הסכמת הלקוח לנשיאה במלוא הסיכון הכרוך ו/או הנובע מהשימוש בו. באתר מופיעים קישורים לאתרים אחרים, "גילתוראן" אינה נושאת בכל אחריות למידע המופיע בהם. התנאים בעמוד זה מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, אולם הם מתייחסים, כמובן, גם לנשים.

הזכות להשתתף במכירה ולהגיש הצעות

רשאים להשתתף במכירה ולהגיש הצעות תושבי מדינת ישראל בני 18 ומעלה אשר ברשותם תעודת זהות תקפה וכרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הישראליות.

 הזמנה באתר

הראשונה באתר, תתבקש להזין את פרטיך במקום המיועד לכך באתר. ברכישותיך הבאות תזוהה לפי שם משתמש וסיסמא.

עליך לוודא כי פרטיך, כפי שהם מופיעים באתר, עדיין מעודכנים. במידה והם אינם מעודכנים, אתה מתבקש לעדכנם כדי שהזמנתך תצא לפועל. לאחר ביצוע ההזמנה ישלח אליך בדוא"ל אישור על קליטת פרטי הזמנתך. אישור זה אינו מחייב את "גילתוראן" לספק את המוצרים שהזמנת, והינו אך ורק ציון כי פרטי ההזמנה נקלטו.

"גילתוראן" אינה מתחייבת שהשירות באתר יינתן ללא הפסקה ו/או יינתן ללא טעויות.

 ט.ל.ח המוצרים המופיעים באתר מצויים במלאי לאספקה לצרכן תוך 14 ימי עסקים ואנו מקיימים בקרה על המלאי במקרים חריגים עקב ריבוי הזמנות עלול מוצר לאזול מהמלאי ובמקרה זה נודיע לך מיד.

ההזמנה תסופק בתנאי שהמוצר שהזמנת מצוי במלאי, בתנאי שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולבצע סליקה בישראל ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת.

 

שימו לב !!! הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

 אם המוצרים שהזמנת אזלו מהמלאי למרות שהם מופיעים באתר, או שחברת האשראי לא אישרה את חיובך, "גילתוראן" לא תהיה מחויבת לאספקת המוצרים בהזמנה. במקרה זה תשלח אליך הודעה מתאימה בדוא"ל וכרטיס האשראי לא יחויב.

"גילתוראן" שומרת לעצמה את הזכות להימנע מלטפל בהזמנה , בכל מקרה בו היא סבורה כי אופן השימוש באתר מפר הוראות הסכם זה במידה ולא קיבלת אישור על קליטת ההזמנה בתוך יומיים מביצועה, יש להניח כי ההזמנה לא הגיעה אל "גילתוראן". במקרה זה אנא פנה באמצעות דוא"ל: info@eline.co.il.

או בטלפון 1-700-50-60-00.

אם הפרטים שמסרת בעת ביצוע ההזמנה יתגלו כשגויים, "גילתוראן" יד אינה מחויבת להגעת המוצרים אל הלקוח. במקרה שהמוצרים יחזרו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח אם אתה סבור כי חויבת בטעות או חיוב שגוי, נא הודע על  כך בהקדם האפשרי ו"גילתוראן", לאחר בדיקה, אם אכן תאותר טעות בחיוב תטפל בזיכוי מתאים.

"גילתוראן" תשלח אליך מידע, המלצות ומבצעים אך רק אם תמלא את כתובת הדוא"ל באתר. אם אינך מעוניין בקבלת דוא"ל כזה  נא הודע לנו בדוא"ל ותוצא  מרשימת הדיוור.

  זמן אספקה

המוצרים מרגע חיוב של כרטיס אשראי כ-7 ימי עסקים או כמצוין ליד הפריט בהצעה באתר המאוחר מהם, בכל מקרה משלוחים המבוצעים ע"י רשות הדואר תלויים בזמני אספקה וביצוע של רשות הדואר. זמן אספקת המוצרים יחושב על פי ימי העסקים ראשון עד חמישי, ואינו כולל את שישי, שבת, ערבי חג וחג.

אם ביקשת שהמוצרים ישוגרו אליך באמצעות שליח (שירות הכרוך בתשלום בנפרד בנוסף למחיר המוצר, כמפורט בתנאי המשלוח באתר), הם יגיעו אליך בתוך 3 ימי עבודה מיום אישור ההזמנה. אם לא תתקבל החבילה בתוך 10 ימים מיום אישור ההזמנה בדוא"ל, עליך להודיע על כך באמצעות דוא"ל או טלפון.

שימו לב!!! מוצרים רבים קיימים בצבעים שונים וכמות המוצרים אלו,בעלי צבע מסוים יכול להיגמר ללא התראה. לפי כך, התחייבות גילתוראן בע"מ הינה בעבור הדגם של המוצר ולא לצבעו. 

"גילתוראן" לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה (כתקלות במחשב, השבתות או טעויות מיון בשירותי הדואר, או בשרותי השליחים  או שנגרמו כתוצאה מכוח עליון וכו'.

במקרה זה יהיה הצרכן רשאי לבטל העסקה ללא דמי ביטול לאחר שמוצר חזר לחזקת החברה או לחלופין הוכר ע"י גורם שדרכו מסופק המוצר, כנאבד.

חברת "גילתוראן" לשם הספקת מוצרים לכם, משתמשת בספקים חיצוניים כגון רשות הדואר ושליחי חברת UPS.

חלה חובה על כל לקוח לבדוק שלמות ותקינות חבילה ומוצר לפני חתימה על קבלת החבילה!!!

מחירים

כוללים מע"מ. המחיר המופיע באישור ההזמנה הוא המחיר המוצג באתר ברגע ביצועה של ההזמנה והוא המחיר המחייב. "גילתוראן" שומרת את הזכות לשנות מחיר שמופיע באתר ללא הודעה מראש וללא צורך בנימוק או הסבר וזאת מבלי לפגוע בעסקאות שכבר התבצעו.

עלות המשלוח המופיעה בטבלת עלויות המשלוח בזמן ביצוע הזמנה.

 

 תשלום

"גילתוראן" תגבה את התמורה בגין המוצרים שבהזמנה ודמי המשלוח באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת. כרטיס האשראי יחויב בתשלום על פי תנאי התשלום כפי שיפורטו לגבי כל מוצר באתר  במועד החיוב הרלוונטי לפי תנאי חברת הסליקה לגבי הלקוח. החיוב יבוצע במעמד שליחת המוצר ללקוח.

 

איסוף עצמי

ניתן לאסוף את המוצרים מנקודות המכירה בתיאום מראש עם מוקד השירות והמכירות  בטל' 1-700-50-6000.

  • ירושלים - יד חרוצים 10.
  • חדרה – הרברט סמואל 29.
  • ת"א - נחלת יצחק 18 (קניון מגדלי תל-אביב ).
  • חיפה - נשר - דרך בר יהודה 53 .  

שעות פעילות הסניפים:

ימי א'-ה' משעה 10:00 ועד 19:00.

יומי ו' וערבי חג - משעה 09:00 ועד שעה 14:00 .

 

 ביטולים והחזרות

לקוח רשאי להחזיר את המוצרים שרכש עד 14 יום מיום קבלתם/ וקבלת החשבונית  , המוצר יוחזר ככול שהדבר אפשרי או סביר באריזתו המקורית וכאשר לא היה בשימוש ואין סימנים אשר יעידו על כזה. גביית דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך ביניהם, תיעשה רק בשל ביטול עסקה שלא עקב פגם.

על מנת להחזיר את המוצרים יש לשלוח אותם בצירוף החשבונית שקיבלת ופירוט הסיבה להחזר לכתובת הבאה: ת.ד.3347 חדרה, לכבוד אי-ליין. תמורת המוצרים יזוכה כרטיס האשראי תוך בהפחתת דמי הביטול.

 שים לב! חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981, קובע כי במידה ובחרת לבטל את העסקה, תוך 14 ימים, רשאית "גילתוראן" לגבות ממך דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר אותו רכשת או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מבניהם.

 

האחריות על המוצרים של היבואן בארץ

כל טיפול ו/או בדיקה למוצר לקוי אשר באחריות יבואן בארץ, אליכם לגשת ישירות ליבואן. באחריותכם ליצור קשר מול יבואן ולתאם מולו את המסירה לבדיקה/ טיפול. אין "גילתוראן" אחראית לכל החלטה ו/או פעולה מטעם היבואן בנושא בדיקה/ טיפול/ שרות ללקוח.

 

אחריות גילתוראן לתקלות

אחריות למוצרים עם אחריות של "גילתוראן" הינה ע"פ כתב אחריות יצרן המפורסם ליד כל מוצר באתר. כתב זה יסופק לכם גם בעת הרכישה בסניפיה של "גילתוראן" וגם כאשר הזמנה הינה דרך האתר של "גילתוראן".

 

תמיכה טכנית

לא תינתן תמיכה טכנית לתוכנות צד שלישי ו/או מוצרים נלווים אשר לא נגבה אליהן תשלום ע"י "גילתוראן" ולא נרכשו דרכה. תינתן תמיכה לשימוש רגיל במוצר כגון הפעלתו הבסיסית בלבד.

 

חריגים

אם לאחר סיום ההזמנה התגלה כי המוצר ו/או השירות אזל מהמלאי, בשל נסיבות חריגות שלא היו ידועות בעת ביצוע ההזמנה, רשאית גילתוראן לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי שווה ערך בתאום עם הלקוח, בוטלה מכירה כאמור "גילתוראן" ו/או מי מטעם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי. אין בתוצאות הביטול כדי לגרוע מזכותה של "גילתוראן" לתבוע את נזקיה, בשל כך שערך הנכס פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו. לגבי רוכשים שהם עסקים נקבעת בזאת סמכות שיפוט ייחודים בבית המשפט בחדרה.